Rubrika: Finance

Finance

Naše ČESKO, nový unikátní ryze český investiční fond

Úspěšní lidé, úspěšné firmy, úspěšné příběhy. Investiční potenciál Česka je v evropském i globálním srovnání daleko pozitivnější a perspektivnější, než se z domácí diskuse může zdát. Domácí investoři mají dle našeho průzkumu hlad po investování do českých firem. Právě pro ně jsme otevřeli nový, ryze český investiční fond kvalifikovaných investorů Naše ČESKO, který je jedním z hlavních partnerů konference Colors of Finance.

Objevte novinky Raiffeisen stavební spořitelny na Colors of Finance 2023!

Největší networkingová událost roku pro finanční profesionály je zde. Hledáte inovativní řešení a služby, které by zlepšily finanční cestu vašich klientů? Připojte se k nám na konferenci Colors of Finance, která se bude konat 4. října, 2023 v Ostravě, kde Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) představí svou širokou nabídku produktů a služeb. Seznamte se s nabídkou stavebního spoření, financování bydlení a dalšími finančními produkty, které uspokojí potřeby vašich klientů. Naši zástupci se již nyní těší na vaši návštěvu na stánku č. 25 ve 2. patře Multifunkční auly Gong v Dolní oblasti Vítkovic.

Ekologické bydlení na hypotéku?

Uvažujete o ekologickém bydlení a nevíte, kde na to vzít peníze? Poznejte Hypotéku pro budoucnost od České spořitelny, se kterou si splníte sen o udržitelném domovu.

Volarik Capital chce investorům zhodnocovat peníze a zároveň myslet na udržitelnost a okolní komunitu

Mezi nabídkou pro kvalifikované investory lze najít fond vizionářského podnikatele odhodlaného rozvíjet v Česku udržitelný turismus. Mike Volařík, majitel úspěšného mikulovského Wellness & Wine Hotelu Volarik a stabilní společnosti Bottling Printing, má plán, jak přitáhnout do malebného Mikulova víc movitých klientů. V jeho developerských projektech je přitom vidět maximální důraz na špičkovou architekturu a ekologii.

Moventum – usnadňuje život

Válka a inflace, rostoucí úrokové sazby a klesající zisky podniků – investování peněz vyžaduje hodně úsilí, a to i od investičních profesionálů. Finanční poradci musí sledovat vše: nejen vývoj na trhu, ale také potřeby klientů, administrativu a regulatorní požadavky.

Investiční skupina RSBC dynamicky roste. Staví na 25 letech zkušeností

RSBC je česká investiční skupina s 25letou historií, která dnes působí ve čtyřech zemích Evropy a spravuje aktiva v hodnotě 8 miliard korun. Její klíčovou investiční oblastí jsou reality, Private Equity a investiční fondy. Do portfolia RSBC patří například slovinská průmyslová společnost Arex, lídr v oblasti logistiky pro oblast telekomunikací PJ Expedis nebo značka FishMaster, největší provozovatel kamenných prodejen s rybářskými potřebami v Česku. V oblasti realit je největší akvizicí RSBC loňská koupě budovy ČEZ.

Nemovitostní fond Trikaya úspěšně investuje do udržitelné rezidenční výstavby – rok 2022 přinesl investorům vysoké zhodnocení

Investiční fond Trikaya má za sebou nejúspěšnější rok své již pětileté historie. Manažeři fondu se loni rozhodli rozšířit investiční portfolio o podíl na rozsáhlém rezidenčním projektu orientovaném na udržitelnost. Volba padla na projekt nové bytové Čtvrti Pod Hády v Brně, jehož investice přesáhne 4 miliardy korun. Tato strategie se ukazuje jako úspěšná. Fond vykazuje za uplynulý rok 2022 nadprůměrné zhodnocení ve výši 9,06 %.

David Lundák z EFG: Očekávaná recese zvyšuje hodnotu dluhopisů

Krize posledních let výrazně otřásly se všemi trhy včetně toho dluhopisového. V nejisté době se nicméně opět ukazuje, že pečlivě vybraná aktiva s pevným výnosem mohou vnést do investorských portfolií potřebnou stabilitu. Nastavení centrálních bank totiž dokáží lépe reflektovat další běžné investiční nástroje, které možná na cestě k finálním sazbám ještě zakolísají.

Jsme CYRRUS.

Měníme příležitosti ve výnosy. Posouváme principy obchodování ve prospěch klientů. Naši investiční makléři jsou finančně motivováni k růstu zisků svých klientů. Jsme členy Asociace obchodníků s cennými papíry a také Burzy cenných papírů Praha a.s.

Tři důvody k optimismu pro investory NEMO fondu

V loňském roce se většina investičních titulů, jako jsou akcie, komodity, ale i řada typicky konzervativních nástrojů, nacházela v režimu zvýšené volatility, která je způsobená ekonomickými i geopolitickými turbulencemi.

Direct pojišťovna: I v roce 2023 budeme bojovat proti podpojištění

4 ze 6 domů v Česku jsou pojištěné špatně. Minulý rok jsme v Direct pojišťovně vyhlásili boj s podpojištěním. A letos v tom chceme pokračovat. Podpojištění je totiž velmi vážný problém, o kterém navíc spousta klientů vůbec neví. A přesně to chceme v Directu změnit!

načítání